Najlepsza sala do wynajęcia w Rzeszowie. Jak powinna wyglądać? Co posiadać?

 

Jesteś przedsiębiorcą? Organizatorem spotkań, narad lub konferencji? Jeśli szukasz profesjonalnej sali konferencyjnej mogącej pomieścić mniejszą lub większą liczbę osób, potrzebujesz miejsca przygotowanego na wiele rozmaitych scenariuszy. W Rzeszowie takim miejscem jest nasz Hotel Iskra oferujący sale konferencyjne do wynajęcia, restaurację oraz apartamenty i pokoje dla uczestników organizowanego przez Ciebie szkolenia lub dowolnej imprezy okolicznościowej. Dlaczego właśnie my powinniśmy być Twoim pierwszym wyborem?

Wynajem sali na imprezy okolicznościowe, spotkania, szkolenia, narady i konferencje

Gdzie powinieneś szukać sali konferencyjnej w Rzeszowie? Możliwości jest sporo, ale nie wszystkie będą w stanie spełnić Twoje oczekiwania. A oczekiwania te – choć mogą różnić się od siebie w zależności od tego, dla jakich potrzeb poszukujesz odpowiedniego pomieszczenia – ostatecznie sprowadzają się do tego, aby wynajęte sala była:

  • dopasowana do liczby uczestników – nie ma sensu organizować niewielkiego spotkania w ogromnym pomieszczeniu, tak jak nie należy upychać dużej liczby uczestników spotkania na zbyt małej powierzchni. Właśnie dlatego u nas, w Hotelu Iskra w Rzeszowie, masz do wybory 3 sale konferencyjne różnej wielkości, odpowiednie do organizacji spotkań lub imprez dla różnej liczby gości;
  • położona blisko centrum miasta, dobrze skomunikowana z głównymi trasami i dworcami – im łatwiej będzie Twoim gościom lub uczestnikom szkolenia dotrzeć na miejsce jego organizacji, z chętniej wezmą w nim udział. Hotel Iskra w Rzeszowie znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, jest doskonale skomunikowany z dworcem PKP, PKS oraz dworcem podmiejskim, w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej E371 oraz E40;
  • odpowiednio obudowana zapleczem noclegowym i gastronomicznym – jest to szczególnie ważne w przypadku wszelkich imprez trwających od kilku godzin do nawet kilku dni. Uczestnicy tego typu wydarzeń powinni mieć dostęp do dobrej kuchni i komfortowych pokoi, w których będą mogli spędzać czas pomiędzy kolejnymi wydarzeniami. Takie zaplecze znajdziesz właśnie w Hotelu Iskra w Rzeszowie, gdzie za dostarczenie posiłków odpowiada nasza hotelowa, ciesząca się doskonałą opinią restauracja, a Twoi goście będą mogli odpocząć w naszych pokojach hotelowych o odpowiednim standardzie.

A jakiego typu imprezy możesz u nas zorganizować? Na jakie dodatkowe udogodnienia liczyć mogą ich wszyscy uczestnicy?

Sala konferencyjna i spotkania biznesowe, które możesz zorganizować w naszym hotelu

Wynajęcie sali konferencyjnej w Hotelu Iskra w Rzeszowie to rozwiązanie pozwalające skupić się organizatorom wydarzenia na tym, co najważniejsze – na przeprowadzeniu spotkania zgodnie z planem i oczekiwaniami jego uczestników. Nasze sale konferencyjne, jak i cały hotel, są przygotowane na organizację:

  • narad i spotkań biznesowych,
  • szkoleń, wykładów i warsztatów,
  • prezentacji nowych produktów,
  • przedstawiania strategii lub koncepcji rozwojowych,
  • bankietów biznesowych w zamkniętym gronie,
  • imprez rodzinnych lub spotkań klubów oraz stowarzyszeń.

W przypadku każdego z tych wydarzeń jako organizator nie będziesz musiał martwić się o niezbędny do jego przeprowadzenia profesjonalny sprzęt czy połączenie internetowe. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu będziesz miał zapewnione narzędzia do prezentacji multimedialnych, do sieci Wi-Fi oraz tablic magnetycznych. Co więcej, jesteśmy gotowi do przygotowania układu stołów oraz krzeseł wedle wymagań organizatora, co oznacza, że równie dobrze może to być klasyczna podkowa, jak i częste w przypadku szkoleń audytorium.

Dzięki hotelowej restauracji możliwe jest zamówienie posiłków i poczęstunku do wynajętej sali konferencyjnej. Serwujemy dania z kuchni polskiej i europejskiej. Możesz również zamówić napoje z naszego Drink Baru, które podane zostaną przez miłą i odpowiednio wykwalifikowaną obsługę. Ci z gości, którzy zdecydują się na nocleg w naszych hotelowych pokojach i apartamentach, mogą liczyć również na pyszne darmowe śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego.