Sale konferencyjne Rzeszów

 Sale konferencyjne

Posiadamy 3 sale o różnej wielkości, w których w spokojnych warunkach prowadzić można zarówno duże konferencje, jak i spotkania w mniejszym gronie.
Sale konferencyjne to klimatyzowane pomieszczenia wielofunkcyjne, przeznaczone do komfortowego przeprowadzania szkoleń czy spotkań biznesowych. Każda sala konferencyjna ma dostęp do bezprzewodowego internetu.

Do dyspozycji Państwa oddajemy rzutnik multimedialny, ekran, flipczart.

Sale Konferencyjne w Rzeszowie – Hotel Iskra

Oferujemy sale konferencyjne do wynajęcia zarówno dla firm, jak i instytucji oraz osób prywatnych. Stawiamy na profesjonalną i jednocześnie miłą obsługę, dzięki czemu nasi goście czują się w pełni komfortowo.

Lokalizacja to podstawa – sala konferencyjna w centrum miasta!

Oferowana przez Hotel Iskra sala konferencyjna w Rzeszowie znajduje się w centrum miasta. Gwarantuje to sprawną komunikację i możliwość wygodnego dotarcia na spotkanie również środkami transportu miejskiego. Przy okazji w niewielkiej odległości od hotelu znajdują się dwie drogi ekspresowe E371 i E40, do których dojazd jest łatwy i szybki.

Dla zmotoryzowanych uczestników spotkań oddajemy do dyspozycji monitorowany parking hotelowy, co w połączeniu z lokalizacją w centrum miasta jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Nowoczesna sala konferencyjna do Państwa dyspozycji!

Wynajem sali konferencyjnej to wygodne rozwiązanie, które pozwala na komfortowe i bezproblemowe przeprowadzenie spotkań o charakterze biznesowym i szkoleniowym.

Rezerwując salę na spotkanie, nie trzeba przejmować się stroną organizacyjną przedsięwzięcia i można skupić się na przedmiocie prezentacji, wykładu czy spotkania biznesowego. Tego typu sale doskonale sprawdzają się w przypadku:

  • obrad biznesowych;
  • szkoleń;
  • warsztatów;
  • wykładów;
  • prezentacji produktów, strategii czy koncepcji rozwojowych firmy;
  • bankietów biznesowych w zamkniętym gronie.

Organizator konferencji w naszym hotelu nie musi również martwić się o sprzęt niezbędny do profesjonalnego przeprowadzenia spotkania. Dostępne wyposażenie sali konferencyjnej umożliwia bowiem korzystanie z przygotowanych prezentacji multimedialnych, sieci Wi-Fi, a także wygodnych tablic magnetycznych.

Umożliwiamy zaadaptowanie przestrzeni sal do potrzeb poprzez zastosowanie odpowiedniego układu krzeseł i stołów tworząc na życzenie klienta (podkowa czy audytorium).

Możemy również zorganizować poczęstunek w sali konferencyjnej – w tym również podanie ciepłych dań i napojów, które serwowane są przez naszą hotelową restaurację.

Dodatkowe korzyści, jakie dają sale konferencyjne Hotelu Iskra

Uczestnicy konferencji mogą w trakcie przerwy skorzystać z restauracji hotelowej serwującej wspaniałe dania z kuchni polskiej i europejskiej. A także ze świetnie zaopatrzonego Drink Baru. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz możliwość posiłku w miłej atmosferze, co doda energii na kolejną część spotkania.

Goście korzystający z noclegu w naszym hotelu mogą liczyć na darmowe śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego. Do ich dyspozycji jest również całodobowa recepcja. Co istotne, część hotelowych pokoi wyposażonych jest w wygodne biurka. W przypadku firm organizujących dłuższe, kilkudniowe pobyty mamy specjalną ofertę promocyjną obejmującą znaczne zniżki cenowe.

Wszystkie konieczne informacje na temat rezerwacji sal konferencyjnych, szczegółów organizacyjnych i formalnych udzielane są telefonicznie lub mailowo – wystarczy wejść w zakładkę Kontakt, gdzie znajdują się dokładne dane teleadresowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.