POKOJE JEDNOOSOBOWE RZESZÓW

Pokoje jednoosobowe na miesiąc Rzeszów

Pokoje jednoosobowe w Rzeszowie

Samotne podróże, czy to służbowe, czy też turystyczne cieszą się coraz większą popularnością. Globalny rozwój firm o międzynarodowym zasięgu sprawiły, że podróże jednoosobowe stały się normą. Wiele osób przemieszcza się w sprawach biznesowych nawet z dalekich krajów. Zazwyczaj ich wyjazd trwa od kilku do kilkunastu dni, przez co osoby wybierające się w nie poszukują hoteli oferujących pokój jednoosobowy, gdzie w ciszy i spokoju, można pracować lub odpoczywać.

Nowoczesne pokoje jednoosobowe w Rzeszowie

Każdy, kto poszukuje komfortowego pokoju jednoosobowego z Internetem, telewizją oraz darmowym miejscem parkingowym powinien zainteresować się ofertą Hotelu Iskra! Oferowane pokoje dla jednej osoby spełniają wysokie oczekiwania gości biznesowych. Dostosowaliśmy swoje pomieszczenia do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań Naszych klientów, zarówno tych, co spędzają urlop, jak i tych będących w podróży służbowej. Do dyspozycji hotel oddaje pokój jednoosobowy w wersji standardowej, a także z wliczonym śniadaniem w cenę w hotelowej restauracji. Dzięki tej opcji klienci za niewielką cenę pokoju mogą zjeść smaczne oraz bardzo obfite śniadanie. Nowoczesny pokój jednoosobowy w Hotelu Iskra obejmuje wszystkie niezbędne media, a także duże wygodne łóżko oraz indywidualny dostęp do łazienki. Co więcej, w pomieszczeniach można znaleźć biurka, wygodne fotele oraz wi-fi.

Przytulne pokoje jednoosobowe w Rzeszowie

Osoby poszukujące komfortowego i przytulnego pokoju hotelowego w Rzeszowie w przystępnej cenie, mogą liczyć na Hotel Iskra. Pokoje jednoosobowe ze śniadaniem posiadają bardzo przyjemny wystrój, a także praktyczne wyposażenie będące przydatnym gościom hotelowym podczas pracy i nauki. Czyste i schludne, nowoczesne łazienki podkreślają wygodę, jaką oferują pokoje jednoosobowe Hotelu Iskra. Dla gości hotelowych będących w podróży biznesowej oferujemy również sale konferencyjne.

Należy również wspomnieć o tym, że każdy pokój w dobie pandemii jest odpowiednio dezynfekowany oraz wyposażony w niezbędne środki higieniczne służące odkażaniu rąk gości hotelowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pokój jednoosobowy czeka do Państwa dyspozycji w pełni gotowy do zakwaterowania.

Cennik pokoi jednoosobowych

Cena pokoju jednoosobowego

  • Pokój jednoosobowy 200 zł ze śniadaniem
  • Wersja bez śniadania 180zł

Dodatkowe usługi:

  • Darmowe Wifi
  • Darmowy parking monitorowany
  • Telewizja