Pokoje dwuosobowe Rzeszów – do wynajęcia

Pokoje dwuosobowe Rzeszów

Nowoczesny pokój dwuosobowy Rzeszów

Jeżeli poszukują Państwo komfortowego pokoju hotelowego dla 2 osób, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pokój standard 2os. to stylowe oraz bardzo nowocześnie wyposażone pomieszczenie posiadające wszelkiego rodzaju wygody. Każdy gość hotelowy może być pewien, że rezerwując pokój dwuosobowy w Hotelu Iskra, otrzymuje w standardzie pomieszczenie z łazienką, darmowym miejscem postojowym oraz z dostępem do wi-fi.

Pokoje dwuosobowe – wyposażenie

Komfortowe pokoje dwuosobowe Rzeszów wyposażone są między innymi w:

 • 1 duże łóżko lub 2 oddzielne typu twin
 • Klimatyzację
 • Szybki bezprzewodowy internet wi-fi
 • Telewizor z pakietem programów
 • Sejf
 • Łazienkę z suszarką i kabiną prysznicową

Ponadto każdy gość hotelu ma możliwość skorzystania z restauracji, w której można zjeść śniadanie w formie bufetu bądź smaczny obiad. W restauracji Hotelu Iskra można również znaleźć drink bar z doskonałymi napojami alkoholowymi.

Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju dwuosobowego ze śniadaniem bądź bez w bardzo atrakcyjnej cenie.

Atrakcyjna oferta pokoju dwuosobowego Rzeszów

Dla osób podróżujących do Rzeszowa Hotel Iskra przygotował atrakcyjną ofertę pokojów dwuosobowych w niezwykle przystępnej cenie. Bezpłatnie udostępniony dla gości hotelowych jest monitorowany parking znajdujący się tuż przy hotelu. Na parkingu można pozostawić oprócz samochodu osobowego również autokar. Dodatkowo goście mogą liczyć na darmowe wi-fi na terenie całego obiektu oraz drink bar wraz z restauracją hotelową.

Specjalne oferty na pokoje 2os. dla studentów oraz firm

Studenci studiujący na rzeszowskich uniwersytetach mogą liczyć na konkurencyjne ceny pokojów 2 osobowych.

Firmy chcące ulokować w Hotelu Iskra swoich pracowników mogą również liczyć na 10% rabatu przy pobycie powyżej 3 dni, oraz na dostęp do nowoczesnych sal konferencyjnych.

Więcej informacji można uzyskać na stronie z promocjami.

Pokój dwuosobowy w centrum Rzeszowa

Rezerwując pokój 2 osobowy w Hotelu Iskra, każdy gość otrzymuje oprócz komfortowego pomieszczenia również doskonałą lokalizację. Hotel mieści się na ulicy Dąbrowskiego w pobliżu licznych atrakcji turystycznych takich jak zamek, park czy też rynek z trasą podziemną. W pobliżu hotelu znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej. Dogodna lokalizacja sprawia, że każdy gość hotelowy może pieszo dotrzeć do najważniejszych miejsc w mieście.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty pokojów dwuosobowych!

Cennik pokoi dwuosobowych

Cena pokoju dwuosobowego

 • Pokój dwuosobowy 260 zł ze śniadaniem
 • Wersja bez śniadania 200zł

Dodatkowe usługi:

 • Darmowe Wifi
 • Darmowy parking monitorowany
 • Telewizja