Pokój trzyosobowy do wynajęcia Rzeszów

Pokoje dwuosobowe Rzeszów

Pokój trzyosobowy w Rzeszowie

Wiele osób podróżuje rodzinnie. Zazwyczaj są to rodzice plus dziecko lub dwoje dzieci. Z tego względu Hotel Iskra oferuje pokoje trzyosobowe w Rzeszowie. Są to komfortowe pomieszczenia z trzema oddzielnymi łóżkami, bądź jednym dwuosobowym i dostawką. Pokój 3 osobowy w Rzeszowie oferowany w Naszym hotelu wyposażony jest w łazienkę oraz darmowy dostęp do Internetu. Przestronne pomieszczenia dla trzech osób umożliwia komfortowy wypoczynek, w wygodnych i swobodnych warunkach. Wygodne łóżka gwarantują spokojny sen, a przestronna łazienka umożliwia odświeżenie się po wielogodzinnych wędrówkach po Rzeszowie.

Rzeszów pokój trzyosobowy – wyposażenie

Komfortowe pokoje trzyosobowe w Rzeszowie wyposażone są między innymi w:

 • 1 duże łóżko + dostawka lub trzy oddzielne łóżka
 • Klimatyzację
 • Szybki bezprzewodowy internet wi-fi
 • Telewizor z pełnym pakietem programów
 • Sejf
 • Łazienkę z suszarką oraz kabinę prysznicową

Goście Hotelu Iskra mają oczywiście możliwość skorzystania z restauracji i drink baru. Śniadania w formie bufetu, a także smaczne obiady gwarantują zaspokojenie głodu dla całej rodziny.

Warto pamiętać, że pokój 3 osobowy w Rzeszowie można zarezerwować w atrakcyjnej cenie wraz ze śniadaniem lub taniej bez opcji porannego posiłku.

Hotel Rzeszów pokój trzyosobowy blisko centrum

Wybierając się z rodziną do miasta Rzeszów z pewnością będą Państwo poszukiwali komfortowego pokoju dla trzech osób. Z tego względu zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą hotelu w centrum Rzeszowa. Doskonała lokalizacja, wygodne i dobrze wyposażone nowoczesne pokoje trzyosobowe oraz darmowy parking to jedne z wielu zalet jakie wyróżniają Hotel Iskra. 

Hotel w Rzeszowie znajduje się na ulicy Dąbrowskiego w bliskim sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych do których można zaliczyć, Zamek Lubomirskich w Rzeszowie, trasa podziemna na rynku miasta oraz liczne parki, a także bulwary Rzeszowskie.

W pobliżu Hotelu Iskra znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej, sklepy oraz liczne miejsca do spaceru. Dzięki tak dogodnej lokalizacji każdy gość hotelowy bez trudu może dotrzeć do najważniejszych miejsc w Rzeszowie pieszo bądź komunikacją miejską.

Atrakcyjna oferta pokojów 3-osobowych w Rzeszowie

Dla wszystkich turystów przybywający do Rzeszowa Hotel Iskra przygotował atrakcyjną ofertę pokojów dla trzech osób w niezwykle przystępnej cenie. Ponadto bezpłatny monitorowany parking na którym można pozostawić nie tylko samochód lecz równie i większy bus. Goście hotelowi mogą także liczyć na darmowe wi-fi obejmujące swoim zasięgiem cały obiekt, a także na łazienkę w każdym pokoju.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą pokoi dwuosobowych oraz sal konferencyjnych.

Cennik pokoi trzyosobowych

Cena pokoju trzyosobowego

 • Pokój trzyosobowy 360 zł ze śniadaniem
 • Wersja bez śniadania 270 zł

Dodatkowe usługi:

 • Darmowe Wifi
 • Darmowy parking monitorowany
 • Telewizja