Witamy w Hotelu ISKRA Rzeszów

Język:
Zadzwoń: 17 854 97 40
512 085 836

O nas

Hotel "Iskra" położony jest w samym centrum Rzeszowa przy ulicy Dąbrowskiego 75. Położenie hotelu "Iskra" w Rzeszowie jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących w sprawach służbowych jak również dla turystów zwiedzających Rzeszów oraz okolice. Dołożyliśmy wszelkich starań by sprostać Państwa najwyższym wymaganiom.Świadczymy usługi na wysokim poziomie zachowując ciepło domowej atmosfery. Jesteśmy dumni z oferowanej jakości naszych usług w stosunku do proponowanych przez nas cen.
 
 
Potrzeby każdego Klienta hotelu "Iskra" traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując naszą ofertę do Państwa wymagań. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kwestią priorytetową.
 

Hotel "Iskra" w Rzeszowie oferuje przestronne pokoje spełniające standardy hotelu trzy-gwiazdkowego za cenę taniego hotelu jedno- gwiazdkowego. Wszystkie pokoje w Naszym hotelu są wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu. Wnętrze hotelu jest estetyczne i funkcjonalne, zapewniające Gościom maksimum wygody. Obsługa hotelu "Iskra" zapewni Państwu miłą i życzliwą atmosferę oraz spokojny wypoczynek. Nasi Goście mają zapewniony bezpłatny monitorowany parking przy hotelu. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu.
 
 
Zapraszamy również Państwa do naszej Restauracji w hotelu "Iskra". To doskonałe miejsce na spotkania w gronie przyjaciół, rodziny, rozmowy biznesowe. Przytulne sale, świetnie sprawdzają się podczas uroczystych bankietów oraz kameralnych przyjęć okolicznościowych.


 Hotel Iskra:  Dąbrowskiego 75, 35-040 Rzeszów
   Tel: 
Recepcja:17 854 97 40, 512 085 836
Restauracja: 17 850 45 85
 
   E-mail:  hoteliskra@o2.pl
projekt i realizacja: BigCom